Ohlasy na práci vizážistky Jaroslavy Trpkové

Milá Jaruško,
chtěla bych Vám za nás, za všechny ještě jednou a takto oficiálně poděkovat.
Celou akci, kde jste byla prakticky absolutním hřebem večera, si všichni moc chválí a to do dnešních dnů, což je vždy signál, že to fakt stálo za to. Musím se přiznat, že i mne tato víkendová akce značně nakopla do dalších dnů a ty tedy nejsou záviděníhodné - čeká nás tu audit.
Vám to opět slušelo, koneckonců, jako vždy. Velice ráda bych se s Vámi zase někdy setkala.
Ještě jednou děkuji. S pozdravem
Vaše Monika


Moc Vám to přeji-konečně je "knižní skvost o kráse" na světě!!!
A mimochodem, Vaše brýle jsou úžasné (nedávno jsem vybrala modrozelené…).
Moc Vás zdravím a po zakoupení knihy (snad bude k mání v Olomouci či Šternberku) se těšíme na pokračování...:-)
Iveta M.


Dobrý večer, paní Jaruško,
vrátila jsem se dnes z týdenní dovolené v Třeboni, na kterou jsem odjela minulou neděli tj. 1. června, bezprostředně po krásných třech hodinách strávených ve Vaší společnosti v Ústí nad Orlicí . Byly to pro mne opravdu moc příjemné, poučné a sebevědomí povzbuzující "chvíle", protože bohužel moc rychle uběhly. Dovedete na každé z nás najít hodně zajímavého a co hlavní, řeknete to tak pěkně, opravdově, že v tom normální podezíravá ženská, necítí žádnou faleš, alespoň já tedy ne. Chci Vám napsat, že když mi doma manžel otevřel dveře, zprvu na mě koukal normálně, jako, že no tak fajn už jsi doma a můžeme odjíždět. Dost mě to vzalo, protože jsem si připadala tak trochu jako Královna ze Sáby, a že by přece jen "normálka"? Ale vše se brzičko vysvětlilo, můj muž byl oslepený sluníčkem, takže když jsem se mu pak ukázala v tom pravém světle a postavila tak, aby Vaše práce vynikla, pochvaly a zase ty upřímné (to já už po 33 letech manželství poznám), přišly. Cestou do Třeboně, která od nás trvá cca 3 hodiny, jsem si užila spousty verbálních i mimo verbálních pozorností. Už se těším až se teď do líčení, podle Vašich rad pustím. Pomocníkem mi bude Vaše kniha, kterou jsem o dovolené louskala odpředu dozadu a zpět. Ještě jednou děkuji a doufám, že budu mít další příležitost se s Vámi setkat a učit se! Mějte se moc krásně.
Milena Č.


Dobrý večer paní Trpková,
dne 26. 10. jsem v Hranicích na Moravě prožila několik příjemných odpoledních hodin ve Vaší přítomnosti a dověděla se spoustu dobrých rad, z kterých čerpám při "tvorbě" své "mladší" vizáže. Ještě si na sebe (myslím nový vzhled) zvykáme, především co se účesu týče (=culík ne, mladistvý rozcuch a ofinka ano). Velmi děkuji za rady a jsem moc ráda, že jste mi vše dokázala, tak jednoduše vysvětlit..
Přeji krásný večer.
Lenka B.


Dobrý den. Chtěla bych vám ještě jednou poděkovat za krásný kosmetický seminář.
Zákaznice se ptají, kdy bude další setkání. Budete-li mít na jaře nějaký volný víkend, dejte mi prosím vědět. Dámy byly nadšené a já též, konečně někdo, kdo si všímá i žen, které nemají vše ideální.
Ještě jednou děkuji a těším se na příště.
Ivana H.


Milá paní Trpková,
byli jsme moc příjemně překvapeni tím, co jste během 10 min s námi udělala a proto bychom Vás rádi požádali, jestli bychom já a Pavla si mohly s Vámi sjednat individuální konzultaci, kde byste nás naučila se správně líčit a další.
Děkujeme a budeme se těšit na odpověď


Zdravím Vás!
Už tomu bude skoro pomalu týden, kdy jste měla vizážistický den v Jilemnici. Moc jste mě inspirovala! Jsem plně rozhodnuta řešit vše podle Vašich rad.
Ozvěte se mi prosím co nejdříve, chci návštěvu pl. chirurga, co to půjde urychlit.
S pozdravem / těším se na Vaši odpověď.
Lucka V.
P. S. Ke kadeřníkovi to vydržím až v lednu! To pak bude změna!:-)


Dobrý den.
Náhodně jsem navštívila Vaše stránky a byla jsem velice mile překvapena. Prohlédla jsem si fotky a nestačila jsem se divit, jak klientky pod Vašima rukama zkrásněly. Ráda bych podstoupila takovou proměnu i já. Nevím jak se líčit, chtěla bych se zkusit nechat nalíčit na den.
Prosím, kde líčení provádíte a jakou máte provozní dobu.
Děkuji za informace.
Přeji hezký den.
Martina V.


Dobrý den, paní Trpková.
Jsem účastnice nedělního odpoledního setkání ve Vracově. Moc se mi to líbilo a po návratu domů jsem byla pochválena jak celou rodinou, tak mým manželem, který mi řekl, že jsem asi tak o deset let omládla. Čekala jsem možná trochu výraznější líčení – černé linky nad i pod, jak jsem byla zvyklá se líčit sama, ale musím uznat, že tohle líčení je daleko přirozenější a jsem jeho příznivcem. Byla bych se zeptala na spoustu jiných věcí, které mě zajímaly třeba ohledně oblečení, ale zase jsem nechtěla, aby to ostatní vnímaly tak, že je to jenom moje odpoledne. Snad někdy příště.
Nicméně, Vaše návštěva mě nadchla tak, že jsem začala uvažovat o tom, že i já bych se chtěla něčemu podobnému věnovat. Naplno a dobře. Můžete mi prosím poradit kde a jak začít? A co je potřeba k takovéto činnosti všechno absolvovat.
Děkuji za vše.
Romana.


Zdravím Vás paní Jaruško z Frenštátu p.R, kde jste mě řádně poučila o všem co mám a nemám dělat se svou vizáží, jste velice pozitivně naladěná ženská, veselá a chytrá, budu na Vás často vzpomínat, jak budu kukat do zrcadla a připomínat si jak na to, byla bych moc ráda, až se zase ve Frenštátu ukážete na nějaký akci.
Paní Jarko, přeji Vám ve své krásné profesi hodně úspěchů, hodně zdravíčka a kolem sebe jen samé hodné a veselé lidi. Mějte se moc hezky.
Zdraví Alena K.


Děkuji za krásné dopoledne strávené v kosmetickém salonu v Horažďovicích s VÁMI. Jste výborná společnice a hlavně odbornice, která má svou práci opravdu ráda a rozumí jí. Všem nám to tak rychle uteklo, že se nikomu ani nechtělo domů. Dekorativní kosmetiku doporučenou Vámi jsem si objednala, tak doufám, že to zvládnu alespoň z poloviny tak dobře jako Vy (mám k tomu ještě velkou pomůcku a to Vámi podepsanou knihu plnou triků, tipů, inspirací a informací). Doma a v práci jsem byla královnou po zbytek dne. A jestli mohu ještě něco dodat sama sobě jsem se také líbila. Ještě jednou děkuji a těším se na další setkání s Vámi, třeba na nějakém víkendu pro ženy - O KRÁSE TĚLA A I DUŠE
Vaše Martina.


Dobrý den pí Trpková,
knížka je bombastická!!! Velice Vám k ní gratuluji. Je přehledná, žádné dlouhé čtení, spíše obrázky, což je mnohem zajímavější. Myslím, že se v ní ženy budou skvěle orientovat. Už se těším na příští.
Přeji krásný den
Zdena H.


Milá paní Jaruško.
Omlouvám se, že jsem se neozvala dříve. Jistě si vzpomínáte na 2. únor u Janičky Jirmanové a na tu obézní paní, kterou jste tak krásně nalíčila. Ano, to je přesně ta, která tam neustále mlela o vaření a pečení.
Vaše práce měla veliký úspěch nejen u mne v zaměstnání, ale hlavně doma u mé rodiny. A také jsem vám chtěla oznámit, že tu kosmetiku vámi doporučenou mám už doma a pravidelně každé ráno věnuji půl hodinku svému zevnějšku. Nikdo nechápe, co se to se mnou děje a také jsem se chtěla pochlubit tím, že jsem začala žít zdravě a hubnout pod odborným dohledem. Vaše povídání mi dodalo sebevědomí a já chci dokázat světu, že i když mám čtyři křížky, tak to neznamená, že jsem baba na odpis. Můj muž nechápe, ale já chci, aby viděl vedle sebe ještě několik let pěknou ženskou, která je v pohodě a umí se smát.
A za to dodání optimismu a skvělých rad Vám ještě jednou moc a moc děkuji, přeji hlavně pevné zdraví, v práci ať se Vám daří a já budu doufat, že se ještě někdy setkáme.
S pozdravem a přáním krásného večera
Marie K.


Dobrý večer,
chci Vás pozdravit a opět moooooooooooc poděkovat za krásnou sobotu 23. 9. ve Šternberku. Děvčata, která jsem tam přivezla byly hoooooodně mooooooooooc spokojené.
Na další setkání s Vámi se těší
Lenka P.


Dobrý den,
mám velkou radost a musím se o ní s Vámi podělit ;-), neb můj vzhled dnes pochválila tchýně a její kamarádka :-) (to právě tchýně byla impulzem, abych se s vámi poradila - nějak se jí má vizáž nelíbila :-).
Od Vašich rad jsem se dobře odpíchla, sehnala jsem si literaturu o vizáži, image apod. (hodně knih) a nejen že jsem si knihy přečetla, ale s úspěchem je na sobě aplikuji. Změnila jsem účes a barvu (zjistila jsem, že vůbec nevím, proč si barvím hlavu na červeno-zrzavou už 10 let, když mi to moc nesluší :-). Teď když mám tmavší barvu vlasů, která mi vlastnější, tak nepotřebuji ani tak moc make-up (ale samozřejmě se maluji). Se světlými vlasy, jsem se pořád nějak "domalovávala".
Též postupně měním šatník, zjistila jsem, že existuje nějaký styl (měla jsem každý kousek-každá ves, jiný pes) a soustředila jsem se též na doplňky. Jde to sice pomalu, ale každý den se snažím se o kousek vylepšit :-).
Mějte se moc a moc krásně, mám opravdu ze sebe radost :-). Vaše rady jsem potřebovala jako sůl. Pokud budete mít čas, budu moc ráda, když se mi ozvete.
Se srdečným pozdravem
Petra F.


Vážená paní Trpková,
chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za příjemně strávené chvíle s Vámi. Jsem ráda, že jsem se Vaší akce zúčastnila a budu se snažit vše změnit v dobré. Mám objednanou řadu na líčení a v brzké době změním i barvu mých vlasů.
Jsem ráda, že jste byla upřímná a toho si na Vás moc cením. Opravdu jste super žena a věřím v to, že se určitě jednou setkáme. Vím, že jsem Vás zklamala s barvou vlasů, ale to už asi tak chodí na malém městě.
Přeji Vám krásný den a moc a moc děkuji za vše.
Loučí se s Vámi Dana - červené vlasy - ze zlata přejit na bílé zlato, zkouším i stříbro.


Hezký den,
ráda bych se dotázala na možnost objednání ke konzultaci ohledně typu účesu a všeobecně vzhledu (vhodné barvy a typ oblečení) Po zhlédnutí Vašich web stránek to vypadá, že jsem u Vás na správné adrese.
Předem děkuji za jakoukoli zprávu
Petra C.


Dobrý den,
musím Vám napsat, že Vaše rady jsou opravdu báječné a 100% fungují. Přišla jsem nalíčená do práce dle Vašich rad a nejen že si toho spolupracovnice/níci všimli, ale dokonce si mě zálibně prohlíželi poměrně dlouhou chvíli :).
Na semináři jste mi poradila "nadrbat si vlasy", zrušila jsem pěšinku a osměluji se zaslat Vám foto svého snažení :).
Nemám Vaši zručnost, ale dle Vašich rad časem vše dopiluji.
Mějte se moc a moc krásně!
Se srdečným pozdravem
Petra F.


Přeji hezký den.
Jsem ta paní, kterou jste líčila v sobotu na výstavišti v Praze 7 a byla jste skvělá.
Chtěla jsem Vás poprosit, jestli se mohu objednat k vám do salonu.
Doporučila jste mi změnu účesu, prý je už staromódní.
Předem děkuji.
Zdeňka S.