Spolupráce

Působení v Sama doma na ČT1

Její působení v Sama doma na ČT1, bylo velmi úspěšné. Ukázky jsou v TV archívu. Vždy v pondělí, od ledna do konce března 2014.

Simone Mahler - pečující kosmetika

Péčující pleťová francouzská luxusní dermo kosmetika Simone Mahler . Součástí péče je modelační , liftingová a lymfatická masáž. Po jejím absolvování je pleť rozzářená, svěží s mladistvím vzhledem. Další techniky jak relaxační, tak omlazující, např, bandážování, což je neinvazivní vypnutí pleti .Provádím v salonu v Pezionu na Tvrzi a nebo v Praze.

Simone Mahler

ARTDECO - dekorativní kosmetika

Artdeco se stává hlavní kosmetickou značkou s kterou Jaroslava Trpková pracuje na svých akcích, ale i při spolupráci s řadou kosmetických salónů. Tuto značku zajišťuje pro své kolegy v salonech po celé České Republice i na Slovensku. Možnost zajištění kosmetiky individuálně také pro každou ženu zvlášť, dle jejího typu, věku atd. Pro salony lze nakoupit tuto kosmetiku velkoobchodně a to i včetně dalších pomůcek či stojanů od této značky. Poskytnu veškeré informace jak s touto kosmetikou pracovat a to nejen na pořádaných kurzech a seminářích, ale i osobně ve vašich salonech.

Jaroslav Trpková je distibutorem značky Artdeco a zajišťuje maloobchodní i velkoprodejní prodej této značky.

Artdeco brožura - Artdeco brožura Nové - Artdeco ceník

MEDICOM VIP Praha - plastická a estetická chirurgie

Medicom VIP Praha je specialista na tumescentní liposukci a plastickou chirurgii. Jaroslava Trpková úspěšně absolvovala školení v oblasti plastické a estetické chirurgii (certifikát), díky kterému je vám Jaraslava Trpková schopná odpovědět veškeré vaše dotazy, poradit a doporučit cokoliv týkající se této oblasti. Ve fotogalerii také naleznete fotografie z Medicom VIP.

Spolupráce s médii

Úzká spolupráce s řadou časopisů, pro které jsou připravovány různé proměny čtenářek, příspěvky o módě, kosmetice, líčení atd. Příkladem takových časopisů muže být Svět ženy, Katka, Marianne, Betynka, Blesk, Kavárna Pohoda a další. Bývá také hostem různých rádií, kde komentuje modní trendy a novinky z oblasti líčení a kosmetiky.

Jaroslavu Trpkovou můžete pravidelně slyšet v pořadu Poradna pro krásu - pravidelná rubrika Dopoledního Regionu s Ivetou Chlumskou. Každé pondělí od 11 hodin na vlnách Českého rozhlasu Region.
Region ve středních Čechách naladíte na frekvencích: Beroun 88.4 FM, Benešov 99.0 FM, Příbram 100.0 FM, Mladá Boleslav, Nymburk, Mělník 100.3 FM, Rakovník 100.4 FM, Kutná Hora, Kolín a Kladno 100.5 FM

Spolupráce s Janou Chládkovou

Jana Chládková je úspěšná zpěvačka a moderátorka, spolu s kterou si Jaroslava Trpková povídají v divadelním představení nejen o módě v pořadu KRÁSNÝ VEČER. Na povídání se zpěvem Jany Chládkové nejsou samy a vždy si do své společnosti pozvou zajímavou osobnost.

Detaily spolupráce s Janou Chládkovou.

Prezentační spolupráce

Firemní vizážistka společnosti Beauty servis, známá také jako výhradní distributor pěstící kosmetiky BIOLINE. Fotografie z prezentace Jaroslavy Trpkové na mezinárodních výstavních trzích BEATY 2006 naleznete ve fotogalerii. Bližší informace o této spolupráci a Jaroslavě Trpkové samotné najdete v rozhovoru časopisu Kadeřnická Praxe č. 10/2005.

Spolupráce s odborníky

Spolupráce s mnoha odborníky, které lze doporučit dle potřeb zákaznice či zákazníka. Spolupráce s plastickými chirurgy, dietology (kteří sestaví stravovací režim na míru), dermatology, stomatology, psychology a řadou dalších odborníků. Dále rozsáhlá spolupráce s mnoha celebritami, kadeřníky, kosmetičkami, fotografy (např. Lukáš Hausenblas), módními návrháři (např. Osmany Laffita).

Spolupráce se salóny

S Jaroslavou Trpkovou se ale můžete setkat v řadě salonu v celé České Republice:

Spolupráce s fotografy

Tomáš Krátký - (karta fotografa)

Spolupráce s agenturami

MW2MOTION - festivaly Semtex Culture, Rock For People, Summer of Love
ADVENTURA - Team building