Jaroslava Trpková

Kosmetice a vizážistice se věnuje již řadu let. Práce je jejím koníčkem a spokojená zákaznice či zákazník velká radost. Dělá vše proto, aby její zakazníci vždy našli styl, který jim bude vyhovovat. Ať už je to líčení, oblečení a i celkové sladění. Zkrátka vše, co patří k práci image maker. Najde s Vámi vhodné barvy, naučí Vás dokonalý make-up vlastní rukou pro den i večer. Poradí s oblečením pro jakoukoliv příležitost, pomůže i s výběrem při nákupu oblečení, brýlí atd. Věnuje se vytvoření bussines image pro ženy i muže. Má ráda lidi a svou práci bere jako naplňení svého života. Líčení , ale vždy předchází péče o pleť. Bez toho nebude nikdy make-up dobře vypadat. Proto se ráda postará i o vaši pleť. A to jak v salonu, v jejím penzionu Na Tvrzi, v městečku Sedlec-Prčice a nebo v salonu Michelangelo, v Praze na Václavském náměstí. Pracuje s luxusní francouzskou kosmetikou Simone Mahler.


Stále se aktivně zúčastňuje nových seminářů a školení a to jak v kosmetice pleťové, tak i dekorativní. Teď např.na školení Artdeca v Německu


Jako jedna z pěti salonu v Čechách, provádí patentovanou modelační, liftingovou a omlazující masáž, která vrací obličeji pevné kontury,tonus a jasnost pleti.


Její působení v Sama doma na ČT1, bylo velmi úspěšné. Ukázky jsou v TV archívu. Vždy v pondělí, od ledna do konce března 2014.


Ošetření pleti s kosmetikou Simone Mahler, je prostě nutno zažít.


Těší se na vás a velice ráda se vám bude věnovat.

Žena může být vlastní vinou ve dvaceti nepůvabná, ve čtyřiceti okouzlující a celý život neodolatelná

(Gabrielle Chanel)     

Aktuálně.Jaroslava Trpková po úspěšném titulu „Nebojte se být krásná” vydala svou druhou knihu „Ženy, šperk a barvy”.

Přečtěte si rozhovor s Jaroslovou Tpkovou


Podívejte se na aktuální informace o vizážistce Jaroslavě Trpkové, kde naleznete informace o nově otevřeném vzdělávacím centrum a pořádaných kurzech a seminářích